facebook


Salon Kosmetyczny Orchidea we Wrocławiu, to wyjątkowe miejsce łączące wysokiej jakości produkty z profesjonalną obsługą i przystępnymi cenami. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających.

Charakteryzujące się długą trwałością i niezwykłym efektem estetycznym manicure i pedicure hybrydowy wykonywane są w naszym salonie z wyjątkową skrupulatnością, dzięki czemu nasz salon kosmetyczny zasłynął w całym Wrocławiu.

W świecie pełnym toksyn i zanieczyszczeń ważne jest, aby zadbać o wygląd swojej cery. W Salonie Orchidea stworzyłyśmy specjalne zabiegi oczyszczania twarzy, jak również elektrostymulacji indywidualnie dostosowane do potrzeb każdej osoby. Czasu nie cofniemy, ale dla Was możemy go spowolnić.

Paulo Coelho napisał, że "w oczach tkwi siła duszy". My kobiety dobrze o tym wiemy, dlatego w naszym salonie kosmetycznym zadbamy o Wasze oczy i ich oprawę dzięki takim zabiegom jak przedłożenia rzęs metodą 1:1, henna brwi i rzęs.

Nasi Klienci cenią sobie relaksującą i odprężającą atmosferę panującą w Orchideii. Każdy Klient może liczyć na chwilę oderwania się od świata zewnętrznego i przeniesienia się do krainy, w której jego zmysły zostaną oplecione nićmi szczęśliwości, a duszę i ciało złączy harmonijny taniec nieziemskiej sielskości.

Ponadto w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy następujące zabiegi:

zabiegi kwasami, manicure klasyczny, manicure japoński, manicure french, pedicure klasyczny, pedicure french, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabracja diamentowa, mezoterapia mikroigłowa, depilacja woskiem, masaż.

Serdecznie zapraszamy do Naszego świata kosmetyki.
Informacje o Naszej ofercie znajdziecie Państwo przeglądając Naszą stronę.
Zespół Salonu Orchidea
Paulina i Ania